از ما حمایت کنید


دريافت كد گوگل پلاس

دریافت کد گوگل پلاس

  • تقویت آنتن موبایل | تقویت آنتن دهی موبایل | تقویت انتن موبایل
  • 021.88910288 (4خط)

تقویت آنتن موبایل | تقویت آنتن دهی موبایل

مطالب دیگر

تقویت آنتن موبایل ایرانسل

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(13 رای‌ها)

تقویت آنتن موبایل ایرانسل

شرکت تجهیزات مخابراتی ایران یکی از  بزرگترین مشاور و مجری امور مخابراتی متخصص در رفع ضعف امواج و اختلالات آنتن دهی موبایل ،فروش کلی و جزئی انواع بوستر و ریپیتر و اسپیلیتر و آنتن های یاگی و داخلی و... می باشد.  این شرکت با تجربه ای چند ساله و بهرمندی از تکنسین های کارآزموده و استفاده از خوش نام ترین برندهای مخابراتی افتخار دارد که مشگل ضعف سیگنال و قطع شدن ارتباط هنگام صحبت کردن با موبایل را با موفقیت برطرف کرده است.
سیستم تقویت کننده آنتن موبایل و افزایش سیگنال تلفن همراه برای کلیه اپراتورهای تلفن همراه از جمله ایرانسل قابل استفاده می باشد. با استفاده از تقویت کننده آنتن موبایل برای شبکه موبایل همراه اول ،در مکان هایی که سیگنال دریافتی ضعیف است یا وجود ندارد می توان آنتن موبایل خود را تقویت کرده و نگران از دست دادن تماس ها خود نباشید.
نصب سیستم های پوشش موبایل در ساختمان و اماکن مسکونی و تجاری با توجه به کلیه اصول معماری داخلی با تهیه نقشه و پلن در نرم افزار انجام می گیرد وکلیه مشکلات آنتن موبایل با توان مهندسی به صورت تضمینی در ساختمان و یا محل شما حل می شود .

تقویت آنتن موبایل - سیستم تقویت آنتن موبایل جهت ایجاد پوشش آنتن موبایل و رفع مشکلات آنتن دهی تلفن همراه در محیط های بسته (داخل ساختمان) و محیط های باز می باشد.

تکرار کننده سلولی که به عنوان سیستم تقویت آنتن موبایل در صنعت تلفن همراه شناخته میشود , یک دستگاه مورد استفاده برای افزایش آنتن دهی تلفن همراه در اماکنی است که با ضعف آنتن دهی موبایل مواجه هستند .