از ما حمایت کنید


دريافت كد گوگل پلاس

دریافت کد گوگل پلاس

  • تقویت آنتن موبایل | تقویت آنتن دهی موبایل | تقویت انتن موبایل
  • 021.88910288 (4خط)

تقویت آنتن موبایل | تقویت آنتن دهی موبایل

مطالب دیگر

تقویت آنتن موبایل در تهران

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

تقویت آنتن موبایل در تهران

شرکت تجهیزات مخابراتی ایران در تهران مفتخر است که همواره با بهره گیری از جدید ترین محصولات روز دنیا  در زمینه تقویت آنتن دهی موبایل، کار مشتریان خود را به بهترین نحو راه اندازی کند. این شرکت از آغاز فعالیت های خود در عرصه ارائه خدمات مخابراتی ، تلاش خود را بر پایه حفظ و افزایش کیفیت خدمات خود قرار داده است. یکی از خدمات این گروه فروش و نصب سیستم های تقویت آنتن موبایل است که مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است.
دیگر لازم نیست به دلیل قطع و وصل شدن موبایل مدام جای خود را تغییر دهید .با نصب یک دستگاه تقویت آنتن موبایل در مکان مورد نظر این مشکل برای همیشه حل خواهد شد  .دستگاه تقویت آنتن موبایل به صورت بی سیم WI-FI کار می کند و لازم نیست کابلی را به موبایلتان وصل کنید . این دستگاه ها در انواع و توان های مختلف جهت استفاده بصورت indoor در ساختمان ها و محیط های بسته و outdoor جهت کارگاه ها ، کارخانجات خارج از شهر ، معادن ، سدها و ... طراحی شده است

تقویت آنتن موبایل - سیستم تقویت آنتن موبایل جهت ایجاد پوشش آنتن موبایل و رفع مشکلات آنتن دهی تلفن همراه در محیط های بسته (داخل ساختمان) و محیط های باز می باشد.

تکرار کننده سلولی که به عنوان سیستم تقویت آنتن موبایل در صنعت تلفن همراه شناخته میشود , یک دستگاه مورد استفاده برای افزایش آنتن دهی تلفن همراه در اماکنی است که با ضعف آنتن دهی موبایل مواجه هستند .