از ما حمایت کنید


دريافت كد گوگل پلاس

دریافت کد گوگل پلاس

  • تقویت آنتن موبایل | تقویت آنتن دهی موبایل | تقویت انتن موبایل
  • 021.88910288 (4خط)

تقویت آنتن موبایل | تقویت آنتن دهی موبایل

درباره تقویت آنتن موبایل

آشنایی با تقویت آنتن موبایل

مطالب دیگر

درباره تقویت آنتن موبایل

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

شرکت تجهیزات مخابراتی ایرانیان

شرکت تجهیزات مخابراتی ایرانیان با آدرس اینترنتی iraniangsm.ir جهت فروش و ارائه خدمات پس از فروش تجهیزات مخابراتی بصورت آنلاین با نام تجاری سیگنال راه اندازی شده است. این فروشگاه بصورت شبانه روزی قادر به دریافت سفارشات می باشد.

کلیه تجهیزات این فروشگاه دارای گارانتی این شرکت می باشند،

 

دستگاه های با قيمت ارزان (مشابه اصل اما بی کیفیت و یک بار مصرف) را سفارش ندهید!!!

برخی شرکت های بازرگانی و برخی از فروشگاه های ارائه کننده این محصولات ، دستگاه های چینی را به قیمت پایین وارد و سعی در تخریب شرکت های تخصصی می کنند لطفا با بررسی بیشتر از این نوع مراکز خرید نمایید.

متاسفانه ورود افراد غير متخصص و با تحصيلات پايين در اين رسته دغدغه اصلي شركت هاي معتبر توزيع كننده اين سيستم هاست به نحوي كه اكثر فروشندگان بدون داشتن اطلاعات کامل ،  بصورت جانبي و بعنوان شغل دوم اقدام به فروش اين سيستم ها در ايران مي كنند.

باطلاع می رساند این فروشگاه با اخذ نمایندگی از چند شرکت معتبر فعالیت دارد همچنین کلیه تجهیزات ارائه شده اصلی بوده و کالاهای بی کیفیت و چینی از وب سایت فروشگاه حذف شده اند. لازم به ذکر است قیمت ها به روز می باشد ، خرید شما از سایت قطعی بوده و نوسانات قیمت پس از ارائه اطلاعات خریدار تاثیری در قیمت خرید ندارد.

تقویت آنتن موبایل - سیستم تقویت آنتن موبایل جهت ایجاد پوشش آنتن موبایل و رفع مشکلات آنتن دهی تلفن همراه در محیط های بسته (داخل ساختمان) و محیط های باز می باشد.

تکرار کننده سلولی که به عنوان سیستم تقویت آنتن موبایل در صنعت تلفن همراه شناخته میشود , یک دستگاه مورد استفاده برای افزایش آنتن دهی تلفن همراه در اماکنی است که با ضعف آنتن دهی موبایل مواجه هستند .