از ما حمایت کنید


دريافت كد گوگل پلاس

دریافت کد گوگل پلاس

  • تقویت آنتن موبایل | تقویت آنتن دهی موبایل | تقویت انتن موبایل
  • 021.88910288 (4خط)

تقویت آنتن موبایل | تقویت آنتن دهی موبایل

مطالب دیگر

تقویت آنتن موبایل خانگی

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

تقویت آنتن موبایل خانگی

تقویت آنتن موبایل خانگی (home booster) شامل یک آنتن GSM امنی (یا آنتن پشت پنجره ای) و یک آنتن کوچک جهت پخش در محیط می باشد. مزیت این دستگاه نسبت به سایر دستگاه ها این است که آنتن خارجی در مکانی که مشکل آنتن ندادن گوشی وجود دارد قابل نصب می باشد.
دستگاه های تقویت کننده موبایل محیط های داخلی (بوستر) با پهنای باند وسیع را توسعه داده شده است و آن ها را طوری طراحی کرده اند که در انواع مختلف می توانند مقیاس های کوچک یا متوسط از 50 تا 5000 متر مربع را پوشش دهند ، که مناسب برای انتقال سیگنال موبایل از بیرون به داخل محیط های بسته مانند منازل و ادارات ، کانکس ها ، رستوران ها ، زیر زمین ها و ... می باشد. از ویژگی های این دستگاه نصب آسان و پوشش تمام پهنای باند می باشد . این دستگاه قادر به تقویت سیگنال تمام اپراتور ها می باشد و می توان به راحتی و به سرعت آن را با کمک کتابچه راهنمای کاربر نصب و راه اندازی کرد.

چگونه کار می کند ؟
این پکیچ های استاندارد با توان های مختلف (که با توجه به محدوده مورد نظر ، قدرت سیگنال در بیرون ساختمان ، طول کابل خارجی و در انواع پشتیبانی از 1باند فرکانسی یا 2باند فرکانسی و یا چند باند فرکانسی انتخاب می شوند) شامل یک آنتن خارجی که آن را بر فراز ساختمان یا به سادگی نزدیک پنجره نصب می شود و با کابل کواکسیال (طول مناسب حداکثر تا 30 متر) به دستگاه متصل می شود و سپس آنتن داخلی به دو صورت سقفی 360 درجه ای و یا دیواری 90 درجه ای طراحی شده اند و معمولا با واسط کابل های کواکسیال کوتاه تری (حداکثر تا طول 15 متر) به دستگاه وصل می شود ، بوده است .
در واحدها بزرگ و یا واحدهای دارای اتاق های بتنی و یا پارتیشن ها سربسته می توان از بیش از یک آنتن داخلی استفاده نمود . در این شرایط  از اسپلیتر و کوپلر (تقسیم کننده توان) جهت ایجاد انشعاب ببیشتر از دستگاه استفاده می شود .در مواقعی که سیگنال های داخلی ضعیف هستند و یا به یک سیگنال خروجی قوی تر احتیاج دارند ، یک پری آمپلی فایر یا یک آمپلی فایر خطی در سیستم گنجانده می شود . نصب استاندارد با رعایت کلیه اصول معماری داخلی نیاز به 2 الی 4 ساعت زمان دارد .

تقویت آنتن موبایل - سیستم تقویت آنتن موبایل جهت ایجاد پوشش آنتن موبایل و رفع مشکلات آنتن دهی تلفن همراه در محیط های بسته (داخل ساختمان) و محیط های باز می باشد.

تکرار کننده سلولی که به عنوان سیستم تقویت آنتن موبایل در صنعت تلفن همراه شناخته میشود , یک دستگاه مورد استفاده برای افزایش آنتن دهی تلفن همراه در اماکنی است که با ضعف آنتن دهی موبایل مواجه هستند .