از ما حمایت کنید


دريافت كد گوگل پلاس

دریافت کد گوگل پلاس

  • تقویت آنتن موبایل | تقویت آنتن دهی موبایل | تقویت انتن موبایل
  • 021.88910288 (4خط)

تقویت آنتن موبایل | تقویت آنتن دهی موبایل

مطالب دیگر

شرایط و قوانین

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

شرایط و قوانین

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. استفاده شما از وب سايت  به معنی توافق کامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه می‌باشد.

كاربران بایستی هنگام سفارش كالاي مورد نظر، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

 

روش حمل و نقل:

1. پیک بادپا: برای مشتریان عزیزی که از مناطق 22گانه شهر تهران اقدام به سفارش می‌نمایند وجود دارد.(هزینه پیک موتوری بادپا با مشتری می باشد.)

2. تیپاکس،پست پیشتاز،ترمینال و یا شرکت های باربری: برای مشتریان عزیز خارج از تهران امکان ارسال توسط تیپاکس،پست پیشتاز،ترمینال و یا شرکت های باربری وجود دارد.(در این روش باید حتما مبلغ سفارش به حساب واریز گردد.هزینه ارسال با مشتری می باشد.)

 

روش پرداخت فاکتور و خرید کالا از سایت:

1.واریز به حساب

شماره کارت: 6037691532455169 شماره حساب: 0105265060001 شماره شبا: IR0190000000105265060001 بانک صادرات بنام آقای سجاد نوری.

2.چک | حواله پول

ارائه چک معتبر به تاریخ روز در وجه آقای سجاد نوری.

3.پرداخت نقدی به پیک هنگام تحویل کالا

فقط در شهر تهران و حومه می توانید وجه نقد یا فیش حواله بانکی (کارت به کارت یا فیش نقدی بانک)  را درازای دریافت کالا به پیک ارائه نمایید.

4.پرداخت از طریق درگاه های بانکی سایت

با انتخاب این گزینه و داشتن رمز دوم کارت بانکی عضو شتاب می توانید بصورت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی بانک ، وجه کالا را به حساب فروشگاه واریز و کالا را خریداری نمایید.

5.پرداخت آسان از طریق موبایل (کلیه سیم کارت ها)

فروشگاه سیگنال با همکاری اپراتورهای موبايل اقدام به راه‌اندازی سرويس پرداخت همراه بر روی سيم کارتهای ايرانسل و همراه اول (دائمی و اعتباری) در بستر USSD نموده است. از این پس شما می توانید خرید های خود را از طریق موبایل نیز انجام دهید .در اين سرويس کاربر بدون نياز به نصب نرم افزار و يا تنظيم آيتمی خاص در گوشی خود، تنها عبارت زير را شماره گيری می‌کند:

*733*4*636907#

 در ادامه کار شماره کارت بانکی و پس از آن رمز اينترنتی (رمز دوم) کارت از شما دريافت و در نهايت خرید شما انجام می شود . بعد از خرید پیام کوتاهی حاوی کد مرجع برای شما ارسال می شود که شما باید آن را به فروشگاه اعلام نمایید.

 

زمان ارسال سفارش:

همانگونه که مطلع هستید سایت امکان سفارش‌گذاری در طی 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز را به شما سروران گرامی‌ می‌دهد. سفارش‌های شهر تهران بسته به نوع کالا، آدرس مشتری و ساعت سفارش‌گذاری پردازش و با هماهنگی با مشتری و بر اساس آیتم‌های ذکر شده همان روز ارسال می‌گردد.

سفارش‌های با مقصد سایر نقاط کشور(به جز تهران)، همان روز پردازش و تحویل به تیپاکس،پست پیشتاز،ترمینال و یا شرکت های باربری جهت ارسال می‌شود. مدت زمان تحویل به مشتری بسته به مسافت مقصد از شهر تهران از 24 الی 48 ساعت می‌باشد.

تقویت آنتن موبایل - سیستم تقویت آنتن موبایل جهت ایجاد پوشش آنتن موبایل و رفع مشکلات آنتن دهی تلفن همراه در محیط های بسته (داخل ساختمان) و محیط های باز می باشد.

تکرار کننده سلولی که به عنوان سیستم تقویت آنتن موبایل در صنعت تلفن همراه شناخته میشود , یک دستگاه مورد استفاده برای افزایش آنتن دهی تلفن همراه در اماکنی است که با ضعف آنتن دهی موبایل مواجه هستند .