از ما حمایت کنید


دريافت كد گوگل پلاس

دریافت کد گوگل پلاس

  • تقویت آنتن موبایل | تقویت آنتن دهی موبایل | تقویت انتن موبایل
  • 021.88910288 (4خط)

تقویت آنتن موبایل | تقویت آنتن دهی موبایل

مطالب دیگر

وضعیت گارانتی

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

وضعیت گارانتی

شرکت زیمنس در راستای تحقق هدف مشتری مداری، اقدام به طراحی سامانه ی بررسی وضعیت گارانتی برای تمامی محصولات خود نموده است، در مورد این سامانه باید توجه داشت که ملاک تعهدات فروش و گارانتی، ارائه دستگاه دارای سریال اورجینال می باشد.

 

لطفا شماره سریال محصول خود را به سامانه پیامک به شماره  50002333331569  ارسال فرمایید. بطور مثال سریال دستگاه شما 123 می باشد ، بنابراین باید 123 را به شماره 50002333331569 پیامک نمایید.

این سیستم بصورت خودکار پیامک شما را دریافت و آن را در بانک اطلاعاتی جستجو می نماید. در صورت صحت سریال یک پیامک با متن (دستگاه شما اورجینال ساخت زیمنس و شامل گارانتی می باشد.) و در صورت اشتباه بودن سریال یک پیامک با متن (این سریال وجود ندارد.) برای شما ارسال خواهد.

تقویت آنتن موبایل - سیستم تقویت آنتن موبایل جهت ایجاد پوشش آنتن موبایل و رفع مشکلات آنتن دهی تلفن همراه در محیط های بسته (داخل ساختمان) و محیط های باز می باشد.

تکرار کننده سلولی که به عنوان سیستم تقویت آنتن موبایل در صنعت تلفن همراه شناخته میشود , یک دستگاه مورد استفاده برای افزایش آنتن دهی تلفن همراه در اماکنی است که با ضعف آنتن دهی موبایل مواجه هستند .